اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

منابع پیشنهادی آزمون کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام دوست عزیز.میشه بگی چی خونده بودی؟از کدوم کتابا یا موسسات استفاده کردی؟اخه منم رشتم شیمی .اما می خوام ارشد اموزش زبان بدم. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

نظر

سلام دوست عزیز!

در مورد پاسخ سوال اولتون یه نگاهی به پستهای قبلی همین موضوع و منابع پیشنهادی آزمون کارشناسی ارشد مترجمی زبان بیندازید.

پیروز باشید!

I believed my wisdom
      ... Killed the whys as I grew ... Yet the time has taught me ... The whys are grown too
      Angel

Click to Read My Other Poems

نظر

منابع رو می تونید از سایت مطالعات ترجمه ببینید :http://www.translationstudies.ir/cms...es-for-ma-exam

من با توجه به تجربه شخصی خودم این کتاب ها رو پیشنهاد میکنم که حتما بخونید:
        اکثر سوالات نظریات ترجمه از این منابع هست:
        Hatim, Basil and Jeremy Munday (2004). Translation: An Advanced Resource Book. London: Routledge/Offset by Rahnama Press. Part A: Chapters 1–14.

Munday, Jeremy (2012). Introducing Translation Studies (3rd Edition).
        London: Routledge/Offset by Rahnama Press. Chapters 1–6

و کتاب a text book of translation از petert Newmark

برای زبانشناسی کتاب Yule, George (2006). The Study of Language, 3rd Edition. کافیه ،که معمولا اکثر دانشگاه ها این کتاب رو در مقطع کارشناسی تدریس میکنن.
        قسمت واژه شناسی آزمون در چند سال اخیر فارسی نبوده بلکه سوالات مربوط به همون syntax کتاب جورج یول هست.البته چندتا سوال فارسی مربوط به ساده یا مرکب بودن کلمات فارسی امکان داره بیاد
        برای بررسی مقابله هم این دو کتاب حتما مطالعه بشه :Keshavarz, Mohammad Hossein (2011). Contrastive Analysis and Error Analysis, 3rd Edition.

Zia’Hosseini, Mohammad (2009).
        Contrastive Analysis of Persian and English and Error Analysis (for Students of Translation and English

نظر

من رشته ام ترجمه هست نمیتونم منبعی رو بهتون پیشنهاد کنم ولی گول این منابع و لیست های بلندبالا رو نخورید فقط چندتاش اصلی و تایین کننده هس
          به نظرم برید سراغ کتاب های دسته بندی شده موسسات مثلا گاج ...کمک میکنه

نظر

آموزش زبان

سلام دوستان.در جواب ava باید بگم که شما سه تا درس تو ارشد آموزش زبان باید بخونید.teaching methodology که بیشترین ضریب داره و بعد linguistics و testing.برای methodology کتابهای principles of language learning and teaching که نویسندش براون هست و APPROACHES AND METHODS IN LANGUAGE TEACHING BY Richards &Rodgers بخونید کفایت میکنه. برای linguistic هم کتاب an introduction to language by Fromkin. برای testing هم کتاب آقای دکتر حسین فرهادی رو بخونید. باید بگم که هیچ کدوم از منابع زبان فارسی یا ترجمه شده نیستند اصولا هم نباید باشند.

نظر

سلام
              من ترم 6 ادبیات انگلیسی هستم و امسال میخوام واسه ارشد بخونم ولی راستش مطمین نیستم بین گرایش های زبان کدوم کاربردی تره و بازار کار بهتری داره ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه ا
              در ضمن اگه این پست جای اشتباهی گذاشتم لطفا پاکش نکنید چون من هنوز اینجا تازه واردم نمیدونم کجا باید دنبالش بگردم

نظر

ممنون از سایت خوبتون

نظر

صبر کنید ..
                X