اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

منابع پیشنهادی آزمون کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

merci be khatere harfaton kheili ba khondanesh omidvar shodam

نظر

سلام دوستان، امکان داره کارنامه های قبولی ارشد رو رو سایت بذارید؟ درصدهای قبولی رو می خوام

نظر

نوشته اصلی توسط Aranjuez نمایش پست ها
        سلام. به دوستانی که می خوان کنکور ارشد آموزش زبان بدن اطمینان میدم اگر 4-5 ماه وقت بذارید و منابع صحیح رو بخونید حتما دانشگاه دلخواهتون می تونید قبول شید، اصلا هم اجازه ندید که جو شما رو بترسونه.
        من لیسانسم مهندسی معماری بود اما اصلا علاقه ای بهش نداشتم. از مهر سال 90 شروع کردم به خوندن برای زبان ارشد (منابع انگلیسی رو برای اولین بار بود که داشتم میدیدم!). کنکور ارشد امسال رتبه ی 9 آموزش زبان و 14 زبان شناسی همگانی آوردم.
        سلام
        اگه ممکنه یه توضیح در مورد اینکه چند ساعت در روز خوندید و چه منابعی رو
        آیا در کلاس خاصی شرکت کردید یا نه؟
        با سپاس فراوان

نظر

راهنمایی

با سلام خدمت همه دوستان
          من کارشناسی رو دررشته مهندسی نرم افزار گرفتم .شدیدا به زبان علاقه دارم
          و با مختصر تحقیقاتی که انجام دادم می خوام ارشد رو در رشته تیچینگ شرکت کنم
          می خواستم دوستان راهنماییم کنن
          اصلا آیا راهی رو که دارم میرم درسته؟
          اگر هست ، چطو می تونم موفق باشم تو این راه ؟
          ضمنا من الان سطح intermediate کانون زبان هستم
          ممنون

نظر

سلام دوست عزیز!

اگر در این مورد تحقیق کرده اید و به زبان هم علاقه دارید، نیمی از راه رو رفته اید!
            رشته تیچینگ رشته خوبیه و طرفداران زیادی هم داره. فقط سعی کنید منابع آزمون ارشد رو یک نگاهی بندازید، ببینید از عهده محتوا بر میایید یا نه. با توجه به اینکه کلاس زبان هم میرید بنظرم می تونید از عهده اش بر بیایید. برای مطالعه هم اگر مشاوره داشته باشید بهتر جواب میده. مشاور بهتون خواهد گفت که هر درس رو چقدر باید بخونید و چه منابعی رو بیشتر استفاده کنید.

موفق باشید!

I believed my wisdom
            ... Killed the whys as I grew ... Yet the time has taught me ... The whys are grown too
            Angel

Click to Read My Other Poems

نظر

با سلام، من در مقطع کارشناسی گرایش ادبیات خوندم و الان میخوام برای ارشد آموزش بخونم و یکی از سوالاتی که تو ذهنمه اینه که آیا داخل منابع پیشنهادی فصولی هستن که نیاز به خوندن نداشته باشن؟ اگه هستن خواهشاً مشخص کنید. با تشکر
              -

نظر

وای سلام بچه هاااااا.....من کارشناسیمو تازه تموم کردم زبان چینی خوندم ...متاسفانه زبان چینی توی ایران ادامه تحصیل نداره...ومن مجبورم برای اینکه الان ایرانم ومیخوام ارشدبخونم یه رشته دیگه ای انتخاب کنم...خیلی گیجم...نمیدونم چیکارکنم..انگلیسی خیلی علاقه دارم ولی نمیدونم کدوم گرایش شرکت کنم...خیلی فاصله میبینم بین خودمو دانشجوهای این رشته...خواهرخودم ارشد ادبیات خونده..میگه ادبیات منابعش تقریبا نامحدوده ...درضمن فک نمیکنم خودم هم علاقه ای به خوندن آثارتاریخی وشعر وادبیات داشته باشم..چه فارسیش چه زبونای دیگه...
                راستی حتما هم میخام دانشگاه دولتی اونم فقط دانشگاهای تهران قبول شم...
                چیکارکنم ینی؟ خیلی سخته نه؟ البته انگلیسیم خوبه ولی میگن ارشد انگلیسی ربطی به مکالمه واین چیزا نداره...امسالم همینجوریانه کنکور دادم خیلی مسخره بود فقط تونستم عمومی رو خوب بزنم توی اختصاصی اصن نمیدونستم سراغ چی برم
                پاسخنامم خیلی خنده دار بود...دونه دونه چنتا اختصاصی زدم

توروخدا یکی به من بگه میتونم قبول شم؟
                اگه از الان که اسفنده شروع کنم؟
                پست kevin رو که خوندم شوکه شدم
                وقتی یه دانشجوی زبان که از ترم 4 شروع کرده خوندن میترسید من دیگه چی بگم

نظر

سلام دوست عزیز!

بابا اینقدرا هم ترسناک نیست. مطمئن باش اگه رشته درست رو انتخاب کنی قبولی. عمومی رو خوب بزنی شصت هفتاد درصد مساله حل شده. برای اختصاصی هم ادبیات که از لیست انتخابها خارج بشه می مونه مطالعات ترجمه و آموزش و زبانشناسی. مطالعات ترجمه هم پیش زمینه زیادی می خواد و فکر می کنم بذاریش کنار بهتر باشه. آموزش هم متقاضی از بین بچه های زبان خیلی زیاد داره و بازار کارش هم بهتره ولی من فکر می کنم با شرایطی که گفتی زبانشناسی برات مناسب تر باشه. مضاف بر اینکه اگر زبان شناسی بخونی لازم نیست تخصص قبلیت رو که زبان چینیه کنار بذاری. این می تونه مکمل دانشی که چهار سال بدست آوردی باشه.

منابع زبانشناسی خیلی ساده و روان هستند. مطمئن باش بخوبی از عهده درکشون بر می آیی و ان شاء الله حتما قبول می شی. فقط توی خوندن زبانشناسی چیزی که خیلی کمک می کنه اینه که دیدت رو گسترش بدی و مفاهیم رو توی زمانهایی که برای خودت داری از کتاب در بیاری و عمیق تر و وسیع تر از صفحه های کتاب درک کنی.

از تصمیم و پیشرفتت ما رو هم بی خبر نذار!

موفق باشی!

I believed my wisdom
                  ... Killed the whys as I grew ... Yet the time has taught me ... The whys are grown too
                  Angel

نظر

سلام آقا مسعود.9!

راستش من در این مورد اطلاع ندارم. کاش بچه هایی که آموزش خوندن جواب این پست رو بدن.

I believed my wisdom
                    Angel

نظر

عرض سلام خدمت شما بزرگواران .من لیسانسم مهندسی کشاورزی هست اما میخواستم برای ارشد اموزش زبان بخونم دو سال هست فارق التحصیل شدم و کاری متناسب به رشتم پیدا نکردم البته به زبان هم خیلی علاقه دارم و تصمیمم رو گرفتم اموزش بخونم.منابعی که ابتدا نوشته شده کامل هست اما متاسفانه نمیتونم تمامشون رو بخرم چون از هزینش بر نمیام و خوندن تمام این منابع سخته اگر از دوستان کسی اموزش زبان دانشگاه سراسری قبول شدن لطفا در انتخاب منابع راهنمائیم بفرمائید چون از دروس لیسانس زبان مطلع نیستم ایا باید حتما تمام این منابع رو بخونیم .با تشکر بسیار.

نظر

با سلام خدمت مدیر خیلی جالبه منم مثل یکی دیگه از کاربران شما نرم افزار خوندم ولی چون مدرک تافل دارم و علاقه ی زیادی به زبان دارم و کارها و فعالیتای خوبی توی این زمینه انجام داردم می خوام زبان بخونم
                        یه راهنمایی از شما می خوام بین آموزش و زبان شناسی نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم.بعضیا میگن زبان شناسی فارسی تدریس میشه خیلی از دانشگاه ها اما من به خاطر علاقه به زبان می خوام اونو بخونم
                        به نظرتون با این اطلاعات آموزش بهتره برای من یا زبان شناسی؟؟و اینکه خیلی از جاها گرایش زبان شناسی توی رشته ی زبان نیست چطوری ممکنه پس انتخابش کرد؟
                        لطفا دوستان راهنماییم کنید.

نظر

سلام دوست عزیز!

اگر علاقمندی شما اینه که رشته تحصیلیتون به زبان انگلیسی باشه من رشته آموزش رو توصیه می کنم. چون دروس رشته زبانشناسی اغلب به زبان انگلیسی تدریس نمیشه. زبانشناسی به تحلیل زبان می پردازه نه صرفا زبان انگلیسی پس دانشجوهای همه زبانها می توانند متقاضی این رشته باشند. در تعریف زبان شناسی اینطور اومده:
                          "زبانشناسی یكی از شاخه‌های علوم انسانی است كه به مطالعه علمی زبان انسان و توصیف قالب‌ها و قواعد حاكم بر آن می‌پردازد. در این رشته، زبان از جنبه‌های ساختاری، اجتماعی فرهنگی، ادبی و آموزشی، روانی، زیستی و دیگر زمینه‌های مرتبط مورد بررسی قرار می‌گیرد ."
                          اما رشته آموزش به زبان انگلیسی تدریس میشه.

پیروز باشید!

I believed my wisdom
                          Angel

نظر

با تشکر از راهنمایی شما مدیر محترم سایت...

نظر

منابع

سلام دوستان میشه من رو در مورد منابع ارشد اموزش زبان راهنمائی کنین هرچی سرچ میکنم منابع حدود 18 تا به بالا هستند که خیلی زیاده چون من لیسانسم متفاوته سخته این همه منبع کدومش مهمتره که بخرم خواهش میکنم راهنمائیم کنید اگه زحمتی نیست اگه فارسی هم داشته باشه که چه بهتر . ممنون

نظر

سلام خدمت همگی. یه سوال دارم. اگه میشه راهنمایی کنید من کارشناس شیمی کاربردی هستم. اما میخوام ارشد زبان بدم.دقیقا نمی دونم چی باید بخونم.همینطور در مورد گرایش.نمی دونم مترجمی رو انتخاب کنم یا اموزش.میشه یکی یه توضیحی در مورد اموزش زبان انگلیسی بده.از لحاظ شغلی کدوم ارجح؟این دو رشته خیلی با هم فرق می کنن؟اخه پذیرش مترجمی تو دانشگاه سراسری خیلی کمه.ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X