اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

منابع كنكور كارشناسي ناپيوسته سراسري مترجمي زبان

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

این منابع کتابهایی هستن که توی دوره کارشناسی تدریس میشن. مطمئنین برای کنکور کارشناسی درسته خوندن اینا؟

نظر

سلام دوست عزیز
      این درسا به طور کامل در مقطع کاردانی ناپیوسته تدریس شده.امکان داره چند درس به عنوان پیش نیاز جز دروس کارشناسی هم باشه.اما همه درس ها نیستند.مگر اینکه شما کارشناسی پیوسته رو بگید.این منابع کاملا درسته چند سایت رو گشتم واز استاد راهنما ها زیادی پرسیدم.وهمه این منابع رو دادن.

نظر

نوشته اصلی توسط گلناز نمایش پست ها
        سلام دوست عزیز
        این درسا به طور کامل در مقطع کاردانی ناپیوسته تدریس شده.امکان داره چند درس به عنوان پیش نیاز جز دروس کارشناسی هم باشه.اما همه درس ها نیستند.مگر اینکه شما کارشناسی پیوسته رو بگید.این منابع کاملا درسته چند سایت رو گشتم واز استاد راهنما ها زیادی پرسیدم.وهمه این منابع رو دادن.
        آهان درسته. من فکر کردم اینا رو به عنوان منابع کارشناسی پیوسته معرفی کردید. برای کارشناسی ناپیوسته درسته حق با شماس. این کتاب ها توی دوره کاردانی برای دروس اصول و روش ترجمه 1 و 2 تدریس میشه.
        ـــــ
        قبول شدن توی کاردانی به کارشناسی مترجمی راحت ترین کار ممکنه. کل درس ها رو هم 0 (یعنی سفید) بزنید قبول میشید. توی همکلاسی های خودم همچین چیزی دیدم. من خودم دو سال پیش همین کنکور رو دادم. با میانگین 45 عمومی و 15 تخصصی رتبم 106 شد.

اما برای کارشناسی حتما باید سراسری قبول شم...
        امسال نشم سال دیگه
        متاسفانه کارشناسی ناپیوسته سراسری (روزانه و شبانه) نداره. میتونی غیرانتفاعی قبول شی.

نظر

سلام دوستان.منابع همين هايي كه بالا گفتن؟؟؟؟؟؟؟؟خيالم راحت باشه؟؟؟؟؟؟؟

نظر

سلام دوست عزیز
            منابع همیناست.خیالت راحت باشه

نظر

گلناز جون. برای درس های عمومی مثل ادبیات و معارف چه کتابی بگیرم؟ برای کاردانی به کارشناسی مترجمی زبان.

نظر

نوشته اصلی توسط shaghool نمایش پست ها
                گلناز جون. برای درس های عمومی مثل ادبیات و معارف چه کتابی بگیرم؟ برای کاردانی به کارشناسی مترجمی زبان.
                کتاب های مدرسان شریف خوبه دوست عزیز.یه کتاب دیگه هم بود اسمش رو یادم نیست پیدا کردم اسمش رو واست مینویسم

نظر

گلنارز برای درسای عمومی معارف و ادبیات هم هست؟ اخه تو دفترچه ی شماره 1 سازمان سنجش که اومده معارف و ادبیات .و ضریبشونو صفر زده.

نظر

پارسال که توی دفترچه شماره 1 درسای ادبیات ومعارف وزبان عمومی بود.ضریب هیچکدومشونم صفر نبود.
                    برای درس معارف میتونید این کتاب رو بخونید.خیلی خوبه.اندیشه اسلامی.مولف علی اکبر فراهانی

نظر

سلام
                      دوستان من میخوام کنکور بدم امسال انشالا .
                      کاردانی رو از علمی کاربردی گرفتم . استادمون گفت برای اینکه کارشناسی برم سراسری مشکلی ندارم کنکور میدم ولی میفت خیلی بهم پیش نیاز میخوره درسته ؟؟؟
                      کسی تجربه داشته ؟

و اینکه این کتابا رو باید بخرم حتما ؟ جایی نیست بشه امانت گرفت یا دست دو خرید ؟ چون فکر کنم برای خرید هزینه اشون زیاد بشه .

ممنونم و سپاسگذار
                      امیدوارم کسی باشه کمکم کنه ♥

نظر

نوشته اصلی توسط Elena64 نمایش پست ها
                        سلام
                        دوستان من میخوام کنکور بدم امسال انشالا .
                        کاردانی رو از علمی کاربردی گرفتم . استادمون گفت برای اینکه کارشناسی برم سراسری مشکلی ندارم کنکور میدم ولی میفت خیلی بهم پیش نیاز میخوره درسته ؟؟؟
                        کسی تجربه داشته ؟

و اینکه این کتابا رو باید بخرم حتما ؟ جایی نیست بشه امانت گرفت یا دست دو خرید ؟ چون فکر کنم برای خرید هزینه اشون زیاد بشه .

ممنونم و سپاسگذار
                        امیدوارم کسی باشه کمکم کنه ♥

دوستان کسی نبود اطلاعی داشته باشه ؟

نظر

مرسی خیلی کمکم کرد ممنونم از همه.
                          مواد شیمیایی مرک آلمان موفقیت

نظر

ممنون از سایت خوبتون

نظر

صبر کنید ..
                            X