اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

منابع كنكور كارشناسي ناپيوسته سراسري مترجمي زبان

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• hossein7807
    پاسخ داد
    ممنون از سایت خوبتون

ارسال نظر:

• delsanik91
    پاسخ داد
    مرسی خیلی کمکم کرد ممنونم از همه.

ارسال نظر:

• Elena64
    پاسخ داد
    نوشته اصلی توسط Elena64 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من میخوام کنکور بدم امسال انشالا .
    کاردانی رو از علمی کاربردی گرفتم . استادمون گفت برای اینکه کارشناسی برم سراسری مشکلی ندارم کنکور میدم ولی میفت خیلی بهم پیش نیاز میخوره درسته ؟؟؟
    کسی تجربه داشته ؟

و اینکه این کتابا رو باید بخرم حتما ؟ جایی نیست بشه امانت گرفت یا دست دو خرید ؟ چون فکر کنم برای خرید هزینه اشون زیاد بشه .

ممنونم و سپاسگذار
    امیدوارم کسی باشه کمکم کنه ♥

دوستان کسی نبود اطلاعی داشته باشه ؟

ارسال نظر:

• Elena64
    پاسخ داد
    سلام
    دوستان من میخوام کنکور بدم امسال انشالا .
    کاردانی رو از علمی کاربردی گرفتم . استادمون گفت برای اینکه کارشناسی برم سراسری مشکلی ندارم کنکور میدم ولی میفت خیلی بهم پیش نیاز میخوره درسته ؟؟؟
    کسی تجربه داشته ؟

و اینکه این کتابا رو باید بخرم حتما ؟ جایی نیست بشه امانت گرفت یا دست دو خرید ؟ چون فکر کنم برای خرید هزینه اشون زیاد بشه .

ممنونم و سپاسگذار
    امیدوارم کسی باشه کمکم کنه ♥

ارسال نظر:

• گلناز
    پاسخ داد
    پارسال که توی دفترچه شماره 1 درسای ادبیات ومعارف وزبان عمومی بود.ضریب هیچکدومشونم صفر نبود.
    برای درس معارف میتونید این کتاب رو بخونید.خیلی خوبه.اندیشه اسلامی.مولف علی اکبر فراهانی

ارسال نظر:

• shaghool
    پاسخ داد
    گلنارز برای درسای عمومی معارف و ادبیات هم هست؟ اخه تو دفترچه ی شماره 1 سازمان سنجش که اومده معارف و ادبیات .و ضریبشونو صفر زده.

ارسال نظر:

• گلناز
    پاسخ داد
    نوشته اصلی توسط shaghool نمایش پست ها
    گلناز جون. برای درس های عمومی مثل ادبیات و معارف چه کتابی بگیرم؟ برای کاردانی به کارشناسی مترجمی زبان.
    کتاب های مدرسان شریف خوبه دوست عزیز.یه کتاب دیگه هم بود اسمش رو یادم نیست پیدا کردم اسمش رو واست مینویسم

ارسال نظر:

• shaghool
    پاسخ داد
    گلناز جون. برای درس های عمومی مثل ادبیات و معارف چه کتابی بگیرم؟ برای کاردانی به کارشناسی مترجمی زبان.

ارسال نظر:

• گلناز
    پاسخ داد
    سلام دوست عزیز
    منابع همیناست.خیالت راحت باشه

ارسال نظر:

• kourosh 1991
    پاسخ داد
    سلام دوستان.منابع همين هايي كه بالا گفتن؟؟؟؟؟؟؟؟خيالم راحت باشه؟؟؟؟؟؟؟

ارسال نظر:

• sha7ab
    پاسخ داد
    نوشته اصلی توسط گلناز نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    این درسا به طور کامل در مقطع کاردانی ناپیوسته تدریس شده.امکان داره چند درس به عنوان پیش نیاز جز دروس کارشناسی هم باشه.اما همه درس ها نیستند.مگر اینکه شما کارشناسی پیوسته رو بگید.این منابع کاملا درسته چند سایت رو گشتم واز استاد راهنما ها زیادی پرسیدم.وهمه این منابع رو دادن.
    آهان درسته. من فکر کردم اینا رو به عنوان منابع کارشناسی پیوسته معرفی کردید. برای کارشناسی ناپیوسته درسته حق با شماس. این کتاب ها توی دوره کاردانی برای دروس اصول و روش ترجمه 1 و 2 تدریس میشه.
    ـــــ
    قبول شدن توی کاردانی به کارشناسی مترجمی راحت ترین کار ممکنه. کل درس ها رو هم 0 (یعنی سفید) بزنید قبول میشید. توی همکلاسی های خودم همچین چیزی دیدم. من خودم دو سال پیش همین کنکور رو دادم. با میانگین 45 عمومی و 15 تخصصی رتبم 106 شد.

اما برای کارشناسی حتما باید سراسری قبول شم...
    امسال نشم سال دیگه
    متاسفانه کارشناسی ناپیوسته سراسری (روزانه و شبانه) نداره. میتونی غیرانتفاعی قبول شی.

ارسال نظر:

• گلناز
    پاسخ داد
    سلام دوست عزیز
    این درسا به طور کامل در مقطع کاردانی ناپیوسته تدریس شده.امکان داره چند درس به عنوان پیش نیاز جز دروس کارشناسی هم باشه.اما همه درس ها نیستند.مگر اینکه شما کارشناسی پیوسته رو بگید.این منابع کاملا درسته چند سایت رو گشتم واز استاد راهنما ها زیادی پرسیدم.وهمه این منابع رو دادن.

ارسال نظر:

• sha7ab
    پاسخ داد
    این منابع کتابهایی هستن که توی دوره کارشناسی تدریس میشن. مطمئنین برای کنکور کارشناسی درسته خوندن اینا؟

ارسال نظر:

• nightwalker
    پاسخ داد
    کتاب

نوشته اصلی توسط elham23 نمایش پست ها
    سلام.كسي منابع كنكور كارشناسي ناپيوسته سراسري مترجمي زبان رو داره.به كمكتون خيلي نياز دارم.لطفا كمكم كنيد
    سلام الهام

منابع زیر برای مترجمی آزاد هستند وحتی منابع دولتی هم همینه

1.munday

2.peter newmark

یک کتاب دیگه هم هست که بعد به شما مگم.

ارسال نظر:

• ati1993
    پاسخ داد
    دانشگاه آزاد نیشابور
    اما برای کارشناسی حتما باید سراسری قبول شم...
    امسال نشم سال دیگه

ارسال نظر:

صبر کنید ..
X