اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مترجم آنلاین یکساله شد!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مترجم آنلاین یکساله شد!

سلام

چه روز زیبایی بود، چهار شنبه 26 تیر ماه 1387! روزی که ماه ها انتظارش را می کشیدم، روز ولادت باسعادت حضرت علی(ع)، روز پدر. چه انگیزه ای! چه شوری! چه هیجانی!

همه چیز را از قبل آماده کرده بودم و لحظه شماری می کردم که هرچه زود تر ساعت 8 فرا برسد. چند دقیقه ای به ساعت 8 مانده بود که با دوست خوبم، آقای احمد پناه تماس گرفتم. تولدش را بهش تبریک گفتم و گفتم می خواهم سایت را به طور رسمی افتتاح کنم. گفت: بسم ا... و با زدن یک دکمه حاصل یک سال بررسی و تلاش من و دوستانم به بار نشست. به قول معروف:"یا علی گفتیم و عشق آغاز شد."

مانند خیلی از کار ها، در آغاز مشکلات زیادی بر سر راهمان بود، مشکلاتی که اگر نبود لطف خدا و همراهی شما عزیزان و اندک پایداری ما، نمی دانم ... شاید الان، اینجا دور هم نبودیم.

اما تقدیر اینگونه رقم خورد که همچنان در خدمت شما باشیم و تلخی مشکلات را با شیرینی حضور شما بزدائیم و از باهم بودن لذت ببریم و با انگیزه ای مضاعف افق های دور تر را به نظاره بنشینیم.

اکنون که یک سال از افتتاح این سایت می گذرد، بیشتر و بیشتر معنی و لذت با هم بودن و کار گروهی را احساس می کنم و رنگ باختن محدودیت ها و مشکلات برایم ملموس تر شده است.

بگذارید در اینجا از تمامی کسانی که در رسیدن مترجم آنلاین به این نقطه نقش داشتند بخصوص از

Mehran
    ahmadpanah
    M.Minakar
    Angel
    mehdi
    f.rezai
    Hossein
    kolvir
    Mohsen
    Mohammad reza
    abbasi

صمیمانه تشکر و قدر دانی نمایم.

لطفا با نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود ما را در ادامه این راه همراهی کنید.

به امید فردا های روشن تر ...
    گر خسته ای بمان و اگر خواستی بدان: ما را تمام لذت هستی به جستجوست ...
    اگر مطالب این سایت برایتان مفید بود، لطفا با مشارکت و به اشتراک گذاشتن تجربیات ارزشمند خود، آن را برای خود و دیگران پربارتر کنید!

Webitsa.com
    Linkedin Profile

Happy birthday!

Congratulations!
    Serious attempt results in victory, and yours is of such kind.
    I wish you and your website constant success as you all deserve.
    Dominus vobiscum!
    ویرایش توسط Angel : https://forum.motarjemonline.com/member/63-angel در ساعت 07-17-2009, 11:43 AM دلیل: mistype

I believed my wisdom
    ... Killed the whys as I grew ... Yet the time has taught me ... The whys are grown too
    Angel

Click to Read My Other Poems

نظر

"Success in our calling is the result of a person’s love of and belief in the work he has undertaken. Earnest and conscientious labor often accomplishes more in the end than brilliant genius."

Good Luck:
      ویرایش توسط f.rezai : https://forum.motarjemonline.com/member/266-f-rezai در ساعت 07-18-2009, 09:16 AM
      در بن بست هم راه آسمان باز است، پرواز را بیاموز...

نظر

با سلام و تبريك يك سالگي مترجم آنلاين!

ابتدا از دوست عزيز و گرامي ام، جناب آقاي اردستاني براي تمامي زحماتي كه در طول اين مدت چه در زمينه فرهنگي و چه در زمينه فني كشيدند،تشكر مي كنم.

از تمامي كاربران و اعضاي محترم سايت نيز كه در اين مدت با ما بودند تشكر و سپاس فراوان دارم،اميدوارم در شروع دومين سال فعاليت همراه و همقدم هميشگي ما باشند.

با آرزوي موفقيت و سلامت براي شما عزيزان.
        زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست،امتحان ریشه هاست.

نظر

سلام

يك سالگي مترجم آنلاين را تبریک می گویم.

من از اولین اعضای سایت هستم و در طول این یک سال با پیشرفت چشمگیری مواجه شدم .
          بدینوسیله از زحمات مدیریت محترم این سایت کمال تشکر و قدردانی را دارم.

با آرزوی پیشرفت روز افزون برای همه عزیزانی که برای این سایت تلاش می کنند.

نظر

As birds,
            Our days fly , pass and disappear
            but the only thing which stays alive forever is the bloom of life not its shell.

So let's adorn our horizons with nothing but bloom of life..

congratulation and always expect the unexpected . . .
            Make love ...not war

نظر

صبر کنید ..
            X