اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

به آسانی زبان یاد بگیرید و همزمان ترجمه کنید!

Collapse
X
 
 • فیلتر
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
new posts

 • معرفی سایت: به آسانی زبان یاد بگیرید و همزمان ترجمه کنید!

  افراد بسیاری از یادگیری زبان های خارجی پرهیز و این کار را بسیار خسته کننده تلقی می کنند ولی پیشنهاد ما به شما این است که راه های مختلفی را برای یادگیری امتحان کنید. اینترنت همیشه راهکار های بسیار مفیدی را در اختیار ما قرار می دهد و سایت Duolingo نیز یکی از این روش ها می باشد. این سایت به صورت رایگان برای همه کاربران اینترنت در دسترس می باشد و به اعضای خود کمک می کند تا زبان های دیگر را به آسانی یاد گیرند. این وب سایت در حال حاضر زبان های آلمانی ، اسپانیایی و فرانسه را برای آموزش در خود جای داده است. این سایت رایگان است ولی اعضای آن باید در مقابل متناسب با مقدار زبانی که فرا گرفته اند به ترجمه مطالب در وب کمک کنند.  عضویت

  شما می توانید به صورت رایگان و از طریق پست الکترونیک خود در این سایت ثبت نام کنید. هم چنین راه دیگر برای ورود به سایت ، استفاده از اکانت های خود در شبکه های اجتماعی فیسبوک و توییتر می باشد. پس از اتصال به شبکه های اجتماعی می توانید از طریق این سایت به ارتباط با دوستان خود نیز بپردازید.  هرکاربر باید یک زبان را برای یادگیری انتخاب کند. البته امکان فراگیری چند زبان به صورت هم زمان نیز وجود دارد. کاربران می توانند به آسانی زبان مورد نظر خود را تغییر دهند. برای این کار کافیست در قسمت گوشه سمت راست کلیک کرده و زبان مورد نظر خود را تغییر دهید. این وب سایت میزان یادگیری شما در هر زبان را ذخیره می کند.

  سایت Duolingo چگونه کار می کند؟

  Duolingo به صورت قدم به قدم اصول و قواعد پایه ای یک زبان را به شما توضیح میدهد. هم چنین کلمات و جملات مناسب برای شرایط مختلف را به کاربر آموزش میدهد. این سایت برای گسترش واژه نامه ی شما بسیار مفید است ولی نمیتواند درک مطلب سطح بالا را به کاربر یاد دهد. پس این سایت برای کسانی که به تازگی فراگیری یک زبان را شروع کرده اند بسیار مناسب است.


  مثل بسیاری از سایت های آموزش زبان به صورت آنلاین ، Duolingo نیز این اجازه را به کاربر نمی دهد تا از درسی به درس دیگر برود و باید به صورت گام گام و پله پله دروس را طی کند. در این سایت روند آموزشی شما همانند تصویر زیر به خوبی نمایش داده می شود.  ترجمه به عنوان تمرین

  Duolingo برای تامین مخارج خود از فراگیران سایت خود به عنوان مترجم استفاده می کند. این کار تمرین بسیار مناسبی برای کمک به فرایند یادگیری می باشد و از این جهت ترجمه امری بسیار مهم در این سایت محسوب می شود. هم چنین کاربر می تواند با ترجمه متون مختلف سطح یادگیری خود را ارزیابی کند.  البته ترجمه در این سایت کاری بسیار آسان و ساده ای است. کاربران باید بسته به سطح خود عبارات متشکل از ۲ تا ۵ کلمه را ترجمه کند و در آخر خلاصه ای از مطلب داده شده را به سایت تحویل دهد. کاربر اجازه دارد عبارات دلخواه خود را از لیست تعیین شده انتخاب کند. هر لیست ترجمه با توجه به مهارت های یاد داده شده به شما ، ساخته می شود. کاربران هم چنین می توانند به هر عبارت از نظر دشواری امتیاز بدهند. این قابلیت برای کل یک مطلب نیز در دسترس است.

  سوالات

  سایت Duolingo دارای آرشیو طبقه بندی شده از سوالات میباشد که در زمینه زبان های مربوطه طراحی گردیده است. این سوالات در زمینه های قواعد دستوری ، کلمات و اصطلاحات هستند. کاربران میتوانند سوالات خود را بپرسند و به سوالات دیگران نیز پاسخ دهند و هم چنین سوال مورد نظر خود را جستجو کنند.

  به یاد آوری

  بسیاری از کسانی که در حال فراگیری یک زبان بیگانه هستند با این مشکل مواجه هستند که پس از مدتی بخش هایی از دروس را فراموش میکنند. در این سایت قسمتی برای به یادآوری درس ها طراحی شده است تا اطلاعات بهتر و بیشتر در ذهن فراگیران قرار گیرند.

  گر خسته ای بمان و اگر خواستی بدان: ما را تمام لذت هستی به جستجوست ...
  اگر مطالب این سایت برایتان مفید بود، لطفا با مشارکت و به اشتراک گذاشتن تجربیات ارزشمند خود، آن را برای خود و دیگران پربارتر کنید!


  Webitsa.com
  Linkedin Profile

 • #2
  Livexp یک پلتفرم آنلاین برای یادگیری زبان است که می‌تواند با Duolingo مقایسه شود. با این حال، Livexp از Duolingo به عنوان یک پلتفرم یادگیری زبان پیشرفته‌تر است و برای یادگیری زبان‌های خارجی، بسیار عالی است. این پلتفرم تخصصی برای یادگیری زبان‌های مختلف است و از روش‌های آموزشی شخصی‌سازی شده، فعالیت‌های فرهنگی و گردشگری، و بستری برای ارتباط با مربیان زبان استفاده می‌کند. با مربیان زبان آنلاین با تجربه و متخصص، Livexp به یادگیری زبان‌های خارجی به صورت شخصی و موثر کمک می‌کند.

  نظر

  صبر کنید ..
  X