اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آغاز پنجمین سال فعالیت مترجم آنلاین، عبور از مرز 5000 عضو و رونمایی از سیستم جدید سایت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آغاز پنجمین سال فعالیت مترجم آنلاین، عبور از مرز 5000 عضو و رونمایی از سیستم جدید سایت

با سلام و عرض تبریک به مناسبت آغاز پنجمین سال فعالیت سایت مترجم آنلاین.

به لطف خدا، همراهی شما عزیزان و تلاش های صورت گرفته پنجمین سال فعالیت سایت مترجم آنلاین را با دو خبر خوب شروع می کنیم.

خبر اول اینکه مترجم آنلاین، پنجمین سال فعالیتش را با 5000 عضو شروع می کند و جای بسی خرسندی است که این تعداد دوستان، سایت را مفید دانسته و در آن عضو شده اند. قطعا مخاطبان هر سایتی از سرمایه های آن سایت هستند و ما بسیار خوشحالیم که بیشتر مخاطبانمان، قشر دانشجوی کشور هستند. امیدواریم با کمک هم و به اشتراک گذاشتن اطلاعات و تجربیاتمان و تشکیل جامعه ای مجازی و پویا بیش از پیش در جهت ارتقاء سطح علمی دانشجویان و هموطنان عزیزمان گام برداریم.

و خبر دیگر اینکه در جهت بهبود اطلاع رسانی و توسعه فعالیت ها، سیستم جدید سایت، از امروز فعالیت خود را آغاز کرد. با توجه به تجربیات کسب شده، توسعه فعالیت ها و نیاز های جدید، تصمیم گرفته شد تا از سیستم قدرتمند و بروز دیگری در کنار انجمن ها استفاده شود تا تداوم خدمت رسانی، بهتر از پیش باشد.

این سیستم جدید بسیاری از محدودیت ها را از پیش روی ما بر می دارد و با انواع رایانه، تبلت و تلفن همراه، همخوانی دارد و مطالب مجموعه سایت های مترجم آنلاین را پوشش می دهد. ان شاء الله با تکمیل تر شدن این سیستم، بتوانیم مجموعه ای هر چه کامل تر و منسجم تر را به شما عزیزان تقدیم کنیم.

همراهی شما عزیزان بهترین دلگرمی برای ماست!

با آرزوی بهترین ها!
    گر خسته ای بمان و اگر خواستی بدان: ما را تمام لذت هستی به جستجوست ...
    اگر مطالب این سایت برایتان مفید بود، لطفا با مشارکت و به اشتراک گذاشتن تجربیات ارزشمند خود، آن را برای خود و دیگران پربارتر کنید!

Webitsa.com
    Linkedin Profile

سلام!

من هم آغاز پنجمین سال فعالیت مترجم آنلاین رو به همه دوستان و همراهان سایت تبریک می گم!
    بی شک تا اینجا حضور شما دوستان برای ما قوت قلب بوده. و ان شاء الله سال جدید با همراهی شما عزیزان پویاتر و پربارتر از همیشه باشد!

امروز بهترین زمان است که از A.m.ir عزیز بخاطر تلاشهای بی وقفه شان برای ارتقاء کیفی سایت از نظر فنی و محتوایی تشکر کنم که مترجم آنلاین وجودش را مدیون فکر و انگیزه و تلاش خستگی ناپذیر ایشان است.

و با اجازه A.m.ir عزیزم سومین خبر رو من میدم: با تلاشهای صورت گرفته(!) در سالی که گذشت مترجم آنلاین شاهد اتفاق خوب دیگری هم بود و آن ازدواج دونفر از مدیران سایت بود: من (Angel) و آقای اردستانی (A.m.ir)!
    امیدوارم این اتفاق گام بزرگی باشد در راه هدف والایی که دنبال می کنیم!

I believed my wisdom
    ... Killed the whys as I grew ... Yet the time has taught me ... The whys are grown too
    Angel

Click to Read My Other Poems

نظر

سلام
      منم به نوبه خودم این موفقیت بزرگ رو به همه تبریک میگم وامیدوارم روز به روز شاهد پیشرفت انجمن باشیم
      وازدواج آنجل عزیز وآقا امیرگل رو تبریک میگم وامیدوارم تا آخرعمر باهم خوشبخت وعابقت بخیر بشن.
      راستی شیرینی یادتون نره ..

نظر

salam.
        manam tabrik migam o omid varam hamishe khoshbakhto shad bashin
        کاغذ سفید را هر چقدر هم زیبا و تمیز باشد کسی قاب نمیگیرد...برای ماندگاری در ذهن ها باید حرفی برای گفتن داشت!!!

نظر

صبر کنید ..
        X