اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پیامک های مناسبتی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پیامک های مناسبتی

عید نوروز

• نزديك عيده،توي خونه تكونيه دلت ما رو بيرون نكني!

• آسمان را می خواهم برای عبور، جاده باریکست ..... ماه را می خواهم برای نور، راه تاریکست ......تورو می خواهم برای نظافت، عید نزدیکست ..... امیدوارم سال خوبی داشته باشی.

• امروز دو نفرآدرس و شماره تورو از من می خواستن، منم بهشون دادم یکیشون خوشبختی و اون یکی سعادت. سال 8۸ میان سراغت.

• با آرزوی 12 ماه شادی، 52 هفته دوستی، 365 روز سلامتی، 8760 ساعت عشق، 525600 دقیقه برکت، 31536000 ثانیه یاد خدا. سال نو پیشاپیش مبارک.

• چند روز ديگه بهار مياد و همه‌چيز رو تازه مي‌كنه، سال رو، ماه رو، روزها رو، هوا رو، طبيعت رو، ولي فقط يك چيز كهنه ميشه كه به همه اون تاز‌گي ها مي‌ارزه، «دوستيمون»!

• دنیا را برایتان شاد شاد، و شادی را برایتان دنیا دنیا آرزومندم. هر روزتان نوروز.

• سال نو مبارک. امیدوارم دراین سال جاری پله های ترقی رو یکی یکی طی بکشی!

• دراین فرخنده فروردین و فرخ جشن نوروزی، نصیب دوستان ما سعادت باد و پیروزی.

• بهار بهترین بهانه برای آغاز وآغاز بهترین بهانه برای زیستن. آغاز بهار بر شما مبارک.

• سلامت، سعادت، سیادت، سُرور، سَروری، سبزی و سَرزندگی هفت سین سفره ی زندگیتان باد.

• ز کوی یار می آ ید نسیم باد نوروزی از این باد ار مدد خواهی چراغ دل برافروزی . نوروز مبارک.

• سلام عشق، سعادت روح، سلامت تن، سرمستی بهار، سکوت دعا، سرور جاودانه، این است هفت سین آریایی. نوروز مبارک.

• مثل ماهي زنده، مثل سبزه زيبا، مثل سمنو شيرين، مثل سنبل خوشبو، مثل سيب خوش رنگ و مثل سکه با ارزش باشيد. سال نو مبارک.

• سال و مال و فال و حال و اصل و نسل و بخت و تخت \ بادت اندر شهریاری برقرار و بر دوام \ سال خرم، فال نیكو، مال وافر، حال خوش \ اصل ثابت، نسل باقی، تخت عالی، بخت رام. ********سال نو مبارك********

• شسته، باران خورده، پاک \ آسمان آبی و ابر سپید \ برگ های سبز بید \ عطر نرگس، رقص باد \ نغمه شوق پرستو های شاد \ خلوت گرم کبوتر های مست \ نرم نرمک می رسد اینک بهار \ خوش به حال روزگار. نوروز مبارک.

گر خسته ای بمان و اگر خواستی بدان: ما را تمام لذت هستی به جستجوست ...
    اگر مطالب این سایت برایتان مفید بود، لطفا با مشارکت و به اشتراک گذاشتن تجربیات ارزشمند خود، آن را برای خود و دیگران پربارتر کنید!

Webitsa.com
    Linkedin Profile

ماه رمضان

• مژده که شد ماه مبارک پديد \ به عاصيان وعده ي رحمت رسيد

• خدایا تو این ماه یادم بده یادم باشه همیشه یادت باشم.

• خداوندا دوستانی دارم که شایسته احترامند و یادشان مایه آرامش , آنان در میان خلق معدن خیرند و دارنده پاکترین خصوصیات. خداوندا آنان را در این ماه مبارک اکرام کن و بر صفات نیک آنان بیفزای و سلامتشان بدار، آمین .

• کاش دراین رمضان لایق دیدارشوم، سحری با نظر لطف تو بیدارشوم، کاش منت بگذاری به سرم مهدی جان، تا که همسفره تو لحظه افطار شوم. استشمام عطرخوشبوی رمضان گوارای وجودتان. التماس دعا

• تمام لذت عمرم همین است که مولایم امیرالمومنین است.

• "فزت و رب الکعبه" شمشیری که فرق علی(ع) را شکافت تیغه اش از جهالت، دسته اش از نفاق و نیامش از خرافات بود.

• عشق یعنی اشک توبه در قنوت، خواندنش با نام غفار الذنوب، عشق یعنی عشق ها هم در رکوع، شرمگین از نام ستار العیوب

• امشب میان احیای دلت خدا را با هر نامی صدا کردی به یادم باش.

• کم کم غروب ماه خدا دیده می شود، صدحیف ازاین بساط که برچیده می شود. دراین بهار رحمت و غفران و مغفرت ، خوشبخت آن کسی است که بخشیده می شود. واماندگان ز غافله مغفرت هنوز، آثارلطف درهمه جادیده می شود. خوانی به وسعت کرم و رحمت خدا ،درعیدفطر باردگرچیده می شود.
    اگر مطالب این سایت برایتان مفید بود، لطفا با مشارکت و به اشتراک گذاشتن تجربیات ارزشمند خود، آن را برای خود و دیگران پربارتر کنید!

Webitsa.com
    Linkedin Profile

نظر

ماه محرم

• پرسیدم از هلال چرا قامتت خم است؟ آهی کشید و گفت ماه محرم است.

• هردم به گوشم مي رسد آواى زنگ قافله، اين قافله تا كربلا ديگر ندارد فاصله، يك زن ميان محملى اندرغم و تاب و تب است، اين زن صدايش آشناست اى واى من اين "زينب (س)" است.

• من در همين شروع غزل مات مانده‌ام، حيران سرگذشت نفس‌هات مانده‌ام، بايد شهيد بود و تو را خون‌چكان سرود، شرمنده‌ام اسير عبارات مانده‌ام.

• می گویند هر وقت آب می نوشی بگو "یا حسین (ع)". این روز ها اگر آب دیدی و ننوشیدی ... آرام بگو "یا اباالفضل (ع)".

• كربلا يعني قيامي درقعود , يعني از گودال تا اوج صعود , كربلا يعني عبوري پرشتاب , تشنه ماندن دركنار شط آب

• حسين (ع) بيش از آب تشنه لبيك بود، افسوس كه به جاى افكارش، زخم هاى تنش رانشانمان دادند وبزرگترين دردش را بى آبى ناميدند.

• بر سینه ی من نوشته بین الحرمین، نصف قلبم با ابالفضل، نصف دیگر با حسین

• کسی که گشت گِرد تو، گرد گنه نمی رود، پیرو خط کربلا، اهل خطا نمی شود.

• ای بدن تو غرق خون، وی سر و روت لاله گون، باچه خضاب کرده ای، خون که حنا نمی شود.

• دل را اگر از حسین بگیرم چه کنم، بی عشق حسین اگر بمیرم چه کنم، فردا که کسی را به کسی کاری نیست، دامان حسین اگر نگیرم چه کنم.

• منزلگه عشاق دل آگاه حسین است، بیراهه مرو ساده ترین راه حسین است، ازمردم گمراه جهان راه مجویید، نزدیک ترین راه به الله حسین است.

• هفتاد و دو مجنون زلیلی شده عاقل، هفتاد و دو فرهاد به شیرین شده واصل، هیهات که جان گیرد از آنها ملک الموت، جان دست حسین است نه بازیچه قاتل.

• نازم آن آموزگاری را که در یک نصف روز، دانش‌آموزان عالم را همه دانا کند، ابتدا قانون آزادی نویسد بر زمین، بعد از آن با خون هفتاد و دو تن امضا کند.

• اشکم ز هجر روی تو خوناب شد حسین، مویم ز غصه رشته ی مهتاب شد حسین، هر جا کنار آب نشسـتم ز داغ تو از بس که سوختم جگرم آب شد حسین، جانسوز تر ز داغ تو دیگر کسی ندید خورشید هم ز داغ تو در تاب شد حسین.

Webitsa.com
      Linkedin Profile

نظر

صبر کنید ..
      X